O nas

Grupa Makel tworzy innowacyjne materiały izolacyjne dla branży automotive, transportu publicznego, pojazdów militarnych, AGD, kolejnictwa oraz budownictwa od 1997 roku. Oferujemy szeroką gamę produktów by osiągnąć najwyższy poziom zadowolenia naszych klientów. Zespół wykwalifikowanych specjalistów wspiera klientów począwszy od zdefiniowania problemu aż do znalezienia i wykonania najlepszego dostępnego rozwiązania. Grupa Makel współpracuje z najlpeszymi akredytowanymi laboratoriami w Europie zapewniając tym samym odpowiednie badania i certyfikaty. Naszymi partnerami są najwięksi i najlepsi światowi producenci i przetwórcy tworzyw sztucznych co daje nawyższą jakość z dbałością o środowisko. Międzynarodowa Grupa Makel ma swoje siedziby w Polsce, Turcji i USA.

Oni nam zaufali


Zdobądź ofertę!!!

Mateusz Bilicki
Inżynier Sprzedaży
Polska

+48 730 880 046
mateusz.bilicki@makelinsulation.eu

Izolacja

Wybór najbardziej odpowiedniej izolacji jest zależny od wielu czynników takich jak ekspozycja na wysoką temperaturę, absorpcja akustyczna, odporność na wilgoć i ciecze olejopodobne oraz palność. Te warunki brzegowe mają ogromny wpływ na to z czego wykonany wykonany jest dany materiał izolacyjny, jakie ma pokrycie, jaką grubość, hydrofobowość oraz kształ powierzchni. Jako doświadczona grupa specjalistów doskonale wiemy w jaki sposób manipulować tymi czynnikami by osiągnąć najlepsze możliwe rozwiązanie i zadowolenie klienta. Oferowane przez nas produkty są certyfikowane dla większości środków transportu. Jako oficjalny klient BASF, Grupa Makel oferuje tylko i wyłącznie produkty oryginalne produkowane w niemieckiej fabryce. Rozszerzenie zakresu produktów przez dodanie PE, PU czy chociażby włókniny poliestrowej ugruntowało nam stabilną pozycję na rynku materiałów izolacyjnych.

Projektowanie

Stając na przeciw wmaganiom klientów, zawsze staramy się oferować rozwiązania ekskluzywne oraz efektywne. Niemniej jednak w naszej ofercie znajdziecie Państwo również projektowanie oraz doradztwo techniczne w różnych segmentach przemysłu. Przez wiele dekad wspólnie z naszymi klientami opracowaliśmy wiele rozwiązań dla ich problemów. Wiedza z zakresu wielu gałęzi przemysłu przynosi wiele satysfakcji, w szczególności Wam!

Zachęcamy do kontaktu. Nie będziecie zawiedzeni!

Pozostałe

By pozostać konkurencyjnym na rynku, Grupa Makel każdego dnia zwiększa zakres produktów, jakość obsługi oraz poszerza horyzonty. Jako firma głównie skupiamy się na przemyśle kolejowym oraz motoryzacyjnym ale naszym celem jest oferowanie szerokiego zakresu pianek izolacyjncych, kauczuku oraz tworzyw sztucznych dla wielu gałęzi przemysłu. Gumowe uszczelki oraz profie, adaptery z tworzyw sztucznych, tarcze do myjek wysokoobrotowych, pianki filtracyjne, izolacja rur oraz polieretanowe wypełnienia do opakowań to tylko kilka propozycji naszych produktów specjalnych. Jeżeli żaden z nich nie spełnia Twoich oczekiwań, prosimy o kontakt. Nasza grupa inżynierów znajdzie dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Client Testimonials

  • Dla Makel jakość to doskonałość, którą zapewniamy naszym klientom. Od produktów, które oferujemy aż do usług, które świadczymy, staramy się osiągnąć więcej niż nasi kontrahenci oczekują. By tego dokonać, grupa naszych fachowców opracowała system zarządzania jakością, który funkcjonuje w całej organizacj i pozwala sprostać najwyższym międzynarodowym standardom.

  • Jeśli budowniczy wybudował komuś dom, a dzieła swego nie wykonał trwale i dom, który wybudował, zawali się i zabije właściciela, budowniczy poniesie karę śmierci.

    Kodeks Hammurabiego, 229Get In Touch.


Skontaktuj się z nami by rozpocząć współpracę!

USA

MAKEL GROUP USA LLC
2025 Zumbel Road#228 St.
Charles MO 63303
Tel: 636 441 2603
e-mail: mgusa.officemgr@gmail.com